Zuzana Wasserbauerová

Fotograf jihlava, fotograf Vysočina. rodinná fotografka, rodinná fotografie.

Fotím

Focení dětí, rodin, těhotenské fotky, newborn, portréty, svatby, lifestyle a tématické mini focení.

Užhorodská 602/5, Jihlava 586 01

Hledám fotografa. Fotograf. Fotografka. Kdo mě vyfotí?

Infromace o focení

Focení pro celou rodinu, uvnitř i venku

Fotím v Jihlavě a ráda jezdím fotit do své rodné Třebíče.

Fotografie obsahují základní úpravy - tj. ořez, kontrast, jas, barevné doladění a odstranění lehkých kosmetických vad jako je např. akné, škrábanec, modřina. Nikoliv však úprava vrásek, proporcí, neposedných vlasů, špatně umytá tetovačka u dětí apod...

O mně

Zuzka

Jmenuji se Zuzana Wasserbauerová. Už mi není dvacet, ale na důchod mi ještě netáhne - mimochodem, život prý začíná ve třiceti. :-) Pocházím z Třebíče a v současnosti bydlím v Jihlavě. Nějaký čas jsem žila v Austrálii a za tuto zkušenost nikdy nepřestanu být vděčná.

Narodila jsem se ve znamení Vodnáře, jehož charakteristika mě myslím docela vystihuje: "Nitro Vodnářů je jemné a křehké a pokud mohou, snaží se vyhnout konfliktům. Ve své podstatě to jsou lidumilové, kteří se zajímají o sociální problematiku a snaží se hledat a najít řešení různých nespravedlností. Jejich představy jsou řízeny hlubokým idealismem a snahou zlepšovat celý svět a ještě něco v sousedství. Vodnáři jsou idealisté, mnohdy působí, že jsou duchem nepřítomni."

ANO, to jsem já, volnomyšlenkář plný ideálů, který věří, že svět může udělat lepší. Máte někdy pocit, že na mě mluvíte a já nevnímám? Omlouvám se za to, je to tak, lítám v oblacích, mám totiž v hlavě nespočet myšlenek a nápadů.

Mám ráda život, svoji rodinu, zábavu, přátele, cestování, kulturu, sport, hudbu, tanec, dobrou společnost, krásné počasí, moře, kvalitní filmy, fajn lidi, upřímnost, smích, zajímavé články o životě, dobré jídlo, víno z Moravy, spánek, relax, jógu, meditaci, mám ráda, když jsou všichni zdraví, mají se hezky a mají se rádi.

A také mám moc ráda focení. Miluji ten pocit, když se záběr povede a já vám mohu předat fotky, které něco vyjadřují a při pohledu na ně se vám vyloudí úsměv na tváři.

Nemám ráda aroganci, negativní přístup, hádky, sobeckost, závist, špatnou náladu, škaredé počasí, nemám ráda, když je mi zima a když čas až příliš rychle letí.

To všechno jsem já. :-)

Několik let jsem pracovala v bance a v té době jsem si koupila svoji první zrcadlovku. Od té doby utekl už nějaký čas a já se snažím stále vzdělávat, zdokonalovat a hlavně, dělat vám radost.

Fotím v Jihlavě a ráda jezdím fotit do své rodné Třebíče.

Pokud se vám moje fotky líbí, jsem nesmírně ráda a budu se těšit na focení s vámi.

Na všechny fotografie se vztahují autorská práva. © 2022 Zuzana Wasserbauerová. Created by Mirek
Ochrana osobních údajů Cookie