Zuzana Wasserbauerová

Fotograf jihlava, fotograf Vysočina. rodinná fotografka, rodinná fotografie.

Fotím

Focení dětí, rodin, těhotenské fotky, newborn, portréty, svatby, lifestyle a tématické mini focení.

Užhorodská 602/5, Jihlava 586 01

Hledám fotografa. Fotograf. Fotografka. Kdo mě vyfotí?

Infromace o focení

Focení pro celou rodinu, uvnitř i venku

Fotím v Jihlavě a ráda jezdím fotit do své rodné Třebíče.

Fotografie obsahují základní úpravy - tj. ořez, kontrast, jas, barevné doladění a odstranění lehkých kosmetických vad jako je např. akné, škrábanec, modřina. Nikoliv však úprava vrásek, proporcí, neposedných vlasů, špatně umytá tetovačka u dětí apod...

Reference

Petra K."Milá fotografka umí to skvěle s dětmi :-) Moc děkujeme za příjemné foceníčko :-) Těšíme se na fotečky :) !"

Denisa Š."Děkuji Zuzana Wasserbauerová - Fotografa za nádherně odvedenou práci a příjemně strávený čas. Bylo nám s Tarbinkou potěšením!"

Renáta M."Moc dekujeme za prijemne foceni jak u nas doma v Trebici, tak v atelierku v Jihlave. Stoji za to kousek dojet :-) S fotkama i pani fotografkou jsme moc spokojeni. U foceni jsme se zasmali, s nicim nebyl problem a vznikly nadherne fotografie. Dekujeme moc jeste jednou a zase brzy na videnou."

Žandová"Sympatická fotografka, takhle si to přesně představuji, vše přirozeně, nenásilně, pochopení s dětmi. :-) Děkujeme moc za příjemný čas strávený s Vámi a mooooc se těšíme na fotečky. :-) Ž."

Věra N."Chtela bych poděkovat paní Zuzance za fotečky našeho Lukáška, bylo to moc příjemné focení, moc moc děkujeme a pozdravujeme"

Radim P."Největší dík Zuzana Wasserbauerová - Fotografka za velmi příjemné focení, Denisek byl úplně v pohodě, Zuzka to s dětmi i foťákem prostě umí skvěle. :-)"

Martina K."Děkujeme moooooc :-) Bylo to moc fajn a všem vřele doporučujeme, Zuzka je moc příjemná, s dětičkama /i raubířema jako je Baruška/ to umí a pak ještě umí vykouzlit krásný fotečky, no prostě paráda :-) "

Radka D."Mockrát děkujeme za nádherné fotografie! Jsou úžasné! :-)"

Gabriela P."Zuzi děkujeme za nádherné fotky a nádherné video normálně mě to tak dojalo, že tady brečím. Jsem moc ráda že jsme si vybrali tebe jsi opravdu šikovná a nikdy by mě nenapadlo, že jsem tak fotogenická to jsou první fotky na kterých se líbím sama sobě.“

Ondřej H."Děkujeme za moc příjemné focení, budeme jen vřele doporučovat :-) A těšíme se na příští focení."

Katka D. "Dobrý den Zuzko,
fotky procházím pořád dokola ... nevěřila bych, že se mi budou tak líbit. Opravdu nerada se fotím a nelíbím se sama sobě skoro na žádné fotce. Tyhle jsou ale úplně jiné. Původně jsem chtěla 10 fotek, ale to prostě nejde vybrat ... jsem na dvojnásobku :-))
Strašně moc děkuju. Včerejší focení bylo super a těším se na to další ( a to určitě nebude taky poslední )."

Lenka K."Zuzi, my děkujeme Vám za úžasné focení, už teď vím, ze jsme neudělali chybu a fotky od Vás budou skvělou památkou :) a určitě nee poslední :))“

Další reference