Zuzana Wasserbauerová

Fotograf jihlava, fotograf Vysočina. rodinná fotografka, rodinná fotografie.

Fotím

Focení dětí, rodin, těhotenské fotky, newborn, portréty, svatby, lifestyle a tématické mini focení.

Užhorodská 602/5, Jihlava 586 01

Hledám fotografa. Fotograf. Fotografka. Kdo mě vyfotí?

Infromace o focení

Focení pro celou rodinu, uvnitř i venku

Fotím v Jihlavě a ráda jezdím fotit do své rodné Třebíče.

Fotografie obsahují základní úpravy - tj. ořez, kontrast, jas, barevné doladění a odstranění lehkých kosmetických vad jako je např. akné, škrábanec, modřina. Nikoliv však úprava vrásek, proporcí, neposedných vlasů, špatně umytá tetovačka u dětí apod...

Obchodní podmínky

Zuzana Wasserbauerová

IČ 06005438

Sídlo firmy a korespondenční adresa: Užhorodská 602/5, Jihlava 586 01

Podnikatel je zapsán do živnostenského rejstříku Magistrátu města Jihlavy

1) Domluvením termínu na focení klient potvrzuje, že se seznámil s mým portfoliem - mou prací, je si vědom ceny za focení a rozsahem služeb. Jakékoli služby navíc jsou zpoplatněny, o jejich ceně je možné se informovat.

2) Pokud se klient nebude moci na domluvené focení dostavit, je povinen oznámit tuto skutečnost s dostatečným časovým předstihem (nejméně 24 hodin předem) a náhradní termín mu bude přidělen nejbližší možný podle aktuální obsazenosti.

3) Klient má v rámci jednoho focení (pokud není stanoveno jinak a krom focení miminek) k dispozici 60 minut focení. U miminek je čas nespecifikován - může to být 1 hodina, ale také hodiny 3, podle náročnosti a spolupráce miminka. Pokud se klient bez omluvy opozdí o více jak 15 minut, není fotograf povinen na něj déle čekat a focení může být zrušeno.

4) V průběhu fotografování je zakázáno pořizovat veškeré záznamy - filmové i fotografické, pokud si to fotograf vyloženě nepřeje (např. v rámci propagace).

5) Ceny jednotlivých focení naleznete v ceníku. V ceně focení jsou fotografie v elektronické podobě v barevné variantě + mnou vybrané fotografie v černobílé variantě. Neupravené fotografie neposkytuji! Fotografie z focení obdržíte elektronicky přes úschovnu. Tištěné fotografie nejsou součástí.

6) Náhledy Vám budou poskytnuty do týdne od focení, které slouží pouze k výběru. Od provedení Vašeho výběru je lhůta na zpracování fotografií 1-4týdny. Dle autorského zákona č. 121/2000 sb. není bez souhlasu fotografa možné s fotografiemi nijak nakládat - pracovat s nimi ani je uveřejňovat.

7) Na mých fotografiích se snažím zachytit co nejvěrnější odraz reality, tedy v základních úpravách - lehká retuš nedokonalostí pleti (akné, jizvy, flíčky), kontrast, barevné tónování, ořez,...) Neprovádím razantní změny vzhledu, tzn. změny proporcí těla, změny pozadí a jiné velké grafické úpravy. Retušuji pouze to, co má dočasný charakter (opar, akné, škrábance). V ceně těchto základních úprav není uhlazení neposedných vlasů, mazání neposedných ramínek od podprsenek, zeštíhlení paží, faldíků, odstranění spodních víček, ubírání kilogramů, atd.

Před focením doporučuji dětem smýt všechna razítka a tetování!

Prosím, na focení se dostavte s umytými, upravenými vlasy. Pokud máte nejednotnou pleť, použijte alespoň slabý make up. Oblečení vybírejte padnoucí. Pokud nejste smíření se svou postavou, volte lichotivé oblečení.

8) Reklamace fotografií je možná do 14 dnů od obdržení hotových fotografií - písemnou formou.

Světlost, tmavost, kompozice, ořez a barevné ladění fotografii se odvíjí od fotografického stylu fotografa a nejsou důvodem k reklamaci!

Nespokojenost s fotografickým stylem není důvodem k reklamaci zakázky!

Vlastní vzhled není důvodem k reklamaci.

Neukázněnost dítěte při rodinném focení není možné přičítat k tíži fotografovi. Vždy se snažím dělat maximum pro pohodové focení a zejména zaujmutí vašich dětí, ale prosím mějte na paměti, že nejlépe rodiče ví, co na jejich děti platí. Proto nejlepší je vaše spolupráce.

9) V případě expresního zpracování úpravy fotografií účtuji poplatek + 500,- Kč

10) Fotografie v jpg formátu archivuji po dobu 3 měsíců od data focení. V raw formátu pouze 14 dní od předání zakázky.

11) Dárkové poukazy jsou platné pouze do doby platnosti uvedené na poukazu. Prosím o objednání na focení minimálně 3 měsíce před koncem platnosti. V případě, že se na focení objednáte před koncem platnosti a já již nebudu mít volné termíny, dárkové poukazy propadají. Lze je prodloužit o 6 měsíců za poplatek 500,- Kč. Cenu poukazu nelze zpětně vyplatit v hotovosti ani jinak.

12) Všechny zvěřejněné fotografie v portfoliu, na sociálních sítích nebo na svých webových stránkách disponují souhlasem daných osob. Pokud si klient souhlas rozmyslí, má právo ho odvolat a to písemně nebo emailem.

13) Všechny fotografie jsou předmětem autorského práva a majetkem fotografa a nesmí být použity pro jakýkoli komerční účel, propagaci či prodej třetí straně bez písemného souhlasu autora. Fotografované osoby mohou používat fotografie pro svou nekomerční osobní prezentaci

Objednáním se na focení automaticky souhlasíte s obchodními podmínkami!
Děkuji a těším se na Vás